Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej, niż nasi konkurenci, to nie ma sensu, żebyśmy to robili; powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej."
— Henry Ford

O nas


Firma POLMAREX działa jako kontynuacja firmy PWPOLMAR, która na rynku usług jest obecna od 1990 roku.

Doświadczenie zawodowe zdobyte we wcześniejszych latach pozwoliło nam na wdrożenie i organizację niezależnego serwisu instalacji elektrycznych, HVAC, systemów bezpieczeństwa pożarowego.

W okresie tym w Polsce rozpoczęła się rewolucja inwestycyjna i budowa dużych obiektów handlowych, nastąpiło zapotrzebowanie na zdobywanie wiedzy z zakresu serwisu i obsługi tych obiektów pod kątem technicznym.

Dzisiaj z wieloletnim doświadczeniem oferujemy kompleksowe usługi serwisowe, facility management na wybrane urządzenia bądź instalacje.

Specjalizujemy się w obsłudze i serwisie dużych i skomplikowanych obiektów.

Ciekawe i trudne zlecenia zawsze są dla nas nowym wyzwaniem, a zadowolenie klienta naszym celem.

Bezustannie dążymy do zapewnienia najwyższych standardów świadczonych przez nas usług.


Zasięg naszych
działań


Działamy na terenie całego kraju i oferujemy rozwiązania kompleksowe, indywidualnie dopasowane do potrzeb klientów. Wyznacznikiem jakości naszych usług jest wyspecjalizowany personel, dzięki któremu utrzymujemy wysoki poziom wydajności przy jednoczesnej optymalizacji kosztów eksploatacji obiektu.

Obsługiwane miasta